Praca na wakacje
Biedronka
Piwniczna-Zdrój, PL
‎4 godz. temu

Co z nami zyskujesz?

  • Od 19,70 zł brutto za godzinę
  • jesteś studentem / uczniem i nie masz jeszcze 26 lat to brutto na rękę!)

  • Możliwość pogodzenia pracy z wakacjami,
  • Umowę zlecenie,
  • Zdobycie doświadczenia w handlu u lidera branży #retail,
  • Wdrożenie stanowiskowe i wsparcie,
  • Pracę w atrakcyjnej miejscowości wypoczynkowej,
  • Nocleg oraz wyżywienie w wybranych lokalizacjach.
  • Jakich osób szukamy?

  • Nastawionych na współpracę,
  • Otwartych na kontakt z Klientem,
  • Dokładnych w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Gotowych do pracy fizycznej oraz pracy w systemie zmianowym.
  • Twoje przyszłe obowiązki :

  • Wykładanie towaru,
  • Dbanie o ekspozycję towaru, porządek w sklepie i dezynfekcję,
  • Bieżąca obsługa Klientów przy kasie samoobsługowej oraz na sali sprzedaży,
  • Odpiek pieczywa
  • Zgłoś tę pracę