Praca hydraulik NIemcy
injobs.pl Sp z o.o Zweigniederlassung Deutschland
Bydgoszcz, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Obecnie dla naszego Niemieckiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko : Hydraulik NiemcyObecnie posiadamy wiele zleceń w całych Niemczech!Stawki jakie oferujemy dla kandydatów : 14,50€ brutto / h + 7,5€ diety / hokoło 2500€ netto po odliczeniu zakwaterowaniabez zeitkontakomunikatywny niemieckiauto na dojazdyProsimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku