Kierowca autobusu m/f/d w regularnych kursach
Hueser European Recruiting UG
Lublin, PL
‎17 godz. temu
source : Europa.jobs

Oferta pracy kierowca autobusu m / f / d w regularnych kursach w 90762 Fürth koło Norymbergi / Bawaria lub w 97225 ZellingenDla naszych klientów średniej wielkości firma autobusowa z siedzibą w 97225 Zellingen poszukujemy Fürth i Zellingen / Bawaria, poszukujemy kilku kierowców autobusów m / f do obsługi regularnej.

Zadanie : Przewóz pasażerów i sprzedaż biletów w nowoczesnych autobusach MAN / NEOPLAN w służbie wspólnej (np. od 6 : 00 do 10 : 00 oraz od 15 : 00 do 19 : 00)Warunki : Stawka godzinowa w okresie próbnym 16,22 € brutto za godzinę płaca początkowa- Okres próbny : 6 miesięcy+ Dopłaty za niedziele i święta (50% netto), nadgodziny i późną zmianę (25% netto)Standardowy czas pracy w miesiącu 173 godziny, nadgodziny możliwe w dowolnym momencie w ramach przepisów prawa (czasy jazdy), średni czas pracy w miesiącu około 220 godzin.

Regularne zarobki za 173 godziny 2800 € brutto (bez nadgodzin),po 220 godzinach 3500 3600 €+ Dodatki za pracę w niedzielę i święta ( 50%), późną zmianę i nadgodziny ( 25%)+ bonus świąteczny 550 €+ roczna premia 550€Sytuacja podatkowa w Niemczech : W Niemczech przy opodatkowaniu wynagrodzeń i pensji rozróżnia się : - Osoby w związku małżeńskim klasa podatkowa 3 i (mniej odliczenia podatku)- Osoby stanu wolnego klasa podatkowa 1 (wyższa odliczenie podatkowe)płaca netto- dla klasy podatkowej 3 2 050 € plus dopłaty- dla klasy podatkowej 1 1820 € plus dopłatyPrzed przyjazdem do Niemiec otrzymasz od Hüser European Recruiting UG wymagane dokumenty dla 3.

klasy podatkowej w swoim języku ojczystym oraz w języku niemieckim. Po przyjeździe przekażemy te dokumenty do odpowiedniego urzędu skarbowego.

Wymagania dla wnioskodawców : - Prawo jazdy klasy D- kod 95- Cyfrowa karta kierowcy- Znajomość języka niemieckiego od A2 - B1 według Europy.

układ odniesienia dla zrozumienia pasażerów i sprzedaż biletówRóżnorodny : Wsparcie w załatwianiu urzędów, wnioskach, otwieraniu rachunku bankowego i szukaniu mieszkania przez Hüser European Recruiting.

Chętnie wesprzemy Cię również, jeśli Twoja rodzina przeprowadzi się do Niemiec.Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres : Michael Hüser - Dyrektor Zarządzający Hüser European Recruiting UG

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku