Elektryk – Niderlandy - nowe budownictwo
Jobxion Poland sp. z o.o
Bydgoszcz, PL
2 d. temu
source : Europa.jobs

Jobxion Poland sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencją Pośrednictwa Pracy (nr KRAZ 13137) świadczącą usługi pozyskiwania pracowników na holenderski rynek budowlany.

W 2019 roku dysponowaliśmy ponad 100-tką projektów miesięcznie, na które skierowaliśmy ponad 500 fachowców z branży budowlanej! Posiadasz doświadczenie jako elektryk i chciałbyś poszerzać swoje umiejętności w Holandii?

Diagnozę i naprawę instalacji masz w małym paluszku? Potrafisz pracować samodzielnie, a do tego znasz język angielski? Nie czekaj, instaluj z JOBXION! Aktualnie dla jednego z naszych klientów szukamy elektryka do pełnego wyzwań projektu w mieście położonym w środkowej części kraju - Utrechcie.

Powstaje tam nowe osiedle typowych Holenderskich domków jednorodzinnych. Zakres obowiązków jakie na Ciebie czekają to m.

in., wykonywanie okablowania i przyłączanie puszek, instalacje w posadzkach, montaż szaf sterowniczych, montaż oświetlenia itp.

brzmi znajomo, prawda? Nasze oczekiwania : XDoświadczenie w zawodzie elektryka XKomunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego konieczna XUmiejętność pracowania z dokumentacją techniczną XUmiejętność analitycznego myślenia XPrawo jazdy kat.

 • B i własny samochód- mile widziane XKomunikatywność i dobre nastawienie Nasza oferta : XCotygodniowe wynagrodzenie zawsze na czas;
 • XLegalne zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę tymczasową; XHolenderskie ubezpieczenie zdrowotne; XPomoc polskiego koordynatora na miejscu w Holandii;
 • XPokoje jednoosobowe w domach wyposażonych w AGD i RTV z bezpłatnymi mediami i dostępem do Wifi; XCertyfikowane elektronarzędzia;
 • XBezpłatna nowa odzież robocza po przepracowanym tygodniu; XZwrot za każdy kilometr w wysokości 0,19 € z miejsca pracy na zakwaterowanie i z powrotem oraz rekompensata kosztów podróży w wysokości do 50 € netto (jeśli użytkujesz prywatny samochód);
 • XMożliwość korzystania z samochodu służbowego wraz z kartą paliwową na dojazdy do pracy w Holandii; XBonus za rekomendacje nowych pracowników w wysokości 50 euro netto za sprawdzone polecenie! XPomoc w zorganizowaniu środku transportu do Holandii.

  Czekamy na Twoje zgłoszenie! Podoba Ci się ta oferta pracy? Aplikuj, nie czekaj ! Zbuduj przyszłość z Jobxion!

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku