CNC Frezerów, Tokarzy Praca w Austrii, Niemczech, Francji
Softnitech sp z o.o. w likwidacji
Przeworsk, Podkarpackie
‎20 godz. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy dla naszego klienta z Austrii, Niemiec i Francji poszukuje CNC Frezerów i Tokarzy. Wymagania : Początek pracy : od zaraz Doświadczenie w zawodzenie Własne auto Znajomość języka niemieckiego Sprawność fizyczna Warunki Finansowe : 11,27 € brutto na godzinę (38,5 godzin tygodniowo) Dodatkowo dieta dzienna i nocna Dodatkowo dodatek za montaż 0,856 € na godzinę Razem : ok.

2300,00 € netto na miesiąc Nadgodziny +50% Gehalt 13. + 14. wypłata w przypadku AUSTRII 25 dni płatnego urlopu w roku Mieszkanie : Zakwaterowanie płatne 450 euro miesięcznie Cv prosimy przesyłać za pomocą portalu .

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez Softnitech sp z o.

o z siedzibą w Krakowie i oddziale w Przeworsku, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia. Wyrażam również zgodę, aby spółka Softnitech mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą .

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku