Specjalista ds. sprzedaży i eksportu
WUWER Sp. z o.o.
Ruda Śląska, śląskie, Polska
1 d. temu
source : Pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży i eksportu

Miejsce pracy : Ruda Śląska

Twój zakres obowiązków

Zakres obowiązków

współpraca z dotychczasowymi klientami

aktywne pozyskiwanie nowych klientów

budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

identyfikowanie potrzeb i oczekiwań klientów

realizacja celów sprzedażowych

prowadzenie negocjacji handlowych

przygotowywanie ofert budżetowych

tworzenie planów i raportów sprzedażowych

monitorowanie tendencji rynkowych i finansowych oraz sytuacji gospodarczej mogących mieć wpływ na sprzedaż

wyjazdy służbowe i udział w targach branżowych

współpraca z innymi działami firmy w celu prawidłowej realizacji projektu

Wymagania

doświadczenie na podobnym stanowisku w sektorze B2B w branży produkcyjnej

znajomość j. angielskiego i niemieckiego (jednego z języków w stopniu biegłym, drugiego w stopniu komunikatywnym)

gotowość do odbywania zagranicznych i krajowych wyjazdów służbowych

prawo jazdy kat B

bardzo dobra organizacja pracy

dyspozycyjność, inicjatywa, kreatywność i samodzielność

znajomość zagadnień eksportowych związanych z UE i krajami spoza UE

dobra obsługa komputera oraz pakietów office

Oferujemy :

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i motywujący system premiowy

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

O nas

Firma WUWER Sp. z o.o. od niemal 30 lat dostarcza zautomatyzowane rozwiązania transportowe przede wszystkim dla branży meblarskiej i przemysłu drzewnego.

W naszej ofercie znajdują się m.in. urządzenia transportu poziomego (przenośniki), transportu pionowego (stacje i platformy podnośne), służące do magazynowania (magazyny buforowe, magazyny wysokiego składowania) oraz inne urządzenia umożliwiające transport materiałów w zakładzie produkcyjnym.

Jednym z naszych sztandarowych produktów jest automatyczne urządzenie do cięcia papieru WuCut, które znajduje zastosowanie m.

in. na liniach pakowania. Nasze rozwiązania z powodzeniem działają w 27 krajach, na pięciu kontynentach.

Klikając w przycisk Aplikuj , Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do WUWER Sp z o.o z siedzibą w Rudzie Śląskiej przy ul.

Gen. J. Hallera18a (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę / Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

 • Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę : Zgadzam się na przetwarzanie przez Wuwer sp.
 • z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej przy ul. Gen. J. Hallera18a danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

 • W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail sekretariat wuwer.plTwoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.
 • Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś / eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

  Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji.

  W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

  Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

  Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości : Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

  Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 45 dni od momentu ich otrzymania, a gdy wyraziłaś / eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 180 dni od momentu ich otrzymania.

  Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 180 dni od momentu ich otrzymania.

  Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail sekretariat wuwer.

  pl lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod tym samym adresem e-mail.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku