Nocne zmiany- kompletacja towaru- TYGODNIÓWKI
Agencja Pracy FallWork
Zielona Góra, Lubuskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231 Kompletowanie towaru wg specyfikacji.

Lokalizacja : Zielona Góra OFERUJEMY : - pracę od zaraz - pracę w godz 22-6.00 - atrakcyjną stawkę godzinową - wypłatę co tydzień w piątki lub miesięczną do 15-

tego ZADANIA : - kompletacja towaru wg specyfikacji WYMAGANIA : - aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna - dyspozycyjność do pracy od zaraz Osoby chętne prosimy o przesyłanie swoich aplikacji za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny 790 790 544 *oferta pracy tymczasowej Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.

08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO) .

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku