Sprzątacz/-ka
Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Dyrektor Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy zatrudni osobę na stanowisko pomocy bibliotekarza, tj. sprzątacza / -ki.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą, która ma na celu zachowanie porządku i czystości na terenie Biblioteki prześlij nam swoje CV. Obowiązki :

 • dbanie o estetykę oraz porządek w pomieszczeniach zajmowanych przez pracowników administracyjnych oraz w wydzielonych pomieszczeniach sanitarno-gospodarczych Wymagania :
 • musisz być osobą dokładną, sumienną i uczciwą, a także dobrze organizować swoją pracę by efektywnie wykonywać obowiązki
 • wysoka kultura osobista Oferujemy : - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od grudnia 2019 r. - niepełny wymiar czasu pracy, tj.
 • 1 / 2 etatu - świadczenia socjalne (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, karty Multisport, biletów do kina oraz teatru) - możliwość wykupienia pakietu medycznego - możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku