pracownik produkcji
Randstad Polska
Wałbrzych, Polska
‎14 godz. temu

Pracuj w zespole, który napędza hybrydę i Ciebie do działania!

Aplikuj poprzez portal lub wyślij sms o treści PRACA, na pewno do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty!

oferujemy

  • wynagrodzenie od 4140 zł brutto do 4340 zł (pensja zasadnicza + premia miesięczna)
  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową
  • możliwość przejścia bezpośrednio do firmy Toyota
  • nadgodziny wypłacane w systemie miesięcznym
  • dofinansowanie do posiłków w naszej zakładowej stołówce. Dwudaniowy obiad zjesz za ok. 5-6zł.
  • możliwość korzystania ze strefy sportowo-rekreacyjnej (sauna, siłownia i hala sportowa) wraz z rodziną i znajomymi
  • pakiet benefitowy Randstad Plus (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy, rabaty w restauracjach, pizzeriach, kawiarniach)
  • dodatkowe 15 min przerwy w ciągu dnia wliczanej do czasu pracy
  • dodatki z okazji ślubu i narodzin dziecka
  • zadania

  • bieżąca obsługa produkcji
  • montaż i obróbka podzespołów
  • oczekujemy

  • dyspozycyjność do pracy 3 - zmianowej
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47