ZATRUDNIMY MONTERÓW RUSZTOWAŃ PRZEMYSŁOWYCH
ENPA Sp. z o.o.
Kraków, Małopolskie
‎5 godz. temu
source : Lento.pl

Zadania :

  • Montaż i demontaż rusztowań przemysłowych
  • Prace monterskie na wysokościach Wymagania :
  • Posiadanie wiedzy i umiejętności w zakresie montażu i demontażu rusztowań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sprawność fizyczna
  • Certyfikat VCA lub SCC Oferujemy :
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w Polsce i delegowanie do Niemiec
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ubrania robocze, narzędzia oraz środki ochrony osobistej niezbędne do pracy
  • Transport i zakwaterowanie
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Prosimy o umieszczenie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn.
  • 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. 2002 nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami."