Kierownik TXM Kolbuszowa
TXM S.A.
Kolbuszowa, Podkarpackie
5 d. temu
source : Lento.pl

TXM S.A to największa polska sieć dyskontów, posiadająca blisko 300 sklepów oraz nowoczesny sklep online. Oferta TXM S.A.

to głównie modne ubrania w atrakcyjnej cenie dla całej rodziny oraz artykuły wyposażenia wnętrz. Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko : Kierownik Sklepu Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za : - zarządzanie sprzedażą produktów oferowanych przez sklep, - zapewnienie obsługi klienta zgodnej ze standardami firmy - delegowanie i kontrolowanie zadań podległego zespołu - analizę danych sprzedażowych - podejmowanie działań mających na celu zrealizowanie jasno określonych celów Od kandydatów oczekujemy spełnienia następujących wymagań : - wykształcenie min.

średnie - szczerość i otwartość w kontaktach międzyludzkich - wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne - orientacja na osiąganie wyników - gotowość do podejmowania inicjatywy Wybranym kandydatom oferujemy : - umowę o pracę na pełny etat - system wynagrodzenia połączony z systemem motywacyjnym - rabat pracowniczy - wewnętrzne konkursy z nagrodami - możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania interesujących doświadczeń, - pracę w młodym, dynamicznym zespole Prosimy o aplikowanie w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez TXM S.

A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 200 / 209 zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz .U. z 2018 r. poz. 1000).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku