Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie), praca na Luzie
databroker S.A.
Warszawa, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

Czujesz, że stoisz w miejscu? Męczy Cię drętwa atmosfera i brak rozwoju? Pracuj z nami! U nas nie będziesz jedynie trybikiem wielkiej maszynerii, ale pracownikiem, którego umiejętności i talenty postaramy się rozwinąć! Na początek gwarantujemy profesjonalne szkolenie, które kończy się otrzymaniem certyfikatu! Nie rzucimy Cię na głęboką wodę, wszystkiego Cie nauczymy! Zostań naszym Specjalistą ds.

Kontaktu z Klientem i zarabiaj podstawę (15 zł / h) + wysokie prowizje. Oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze, nowoczesne, klimatyzowane biuro, bez spiny, bez mundurka : ) Zwiększ wypłatę poprzez polecenie znajomego -

300 zł za osobę! Nie wymagamy DOŚWIADCZENIA! Proponujemy : 1. Stabilne godziny pracy - praca od pon do pt w godzinach 8-

16. 2. Doskonała lokalizacja - ścisłe centrum Warszawy. 3. Przyjazna atmosfera- nie ma stroju służbowego, wszyscy mówimy sobie po imieniu-

zero spiny! : ) 4. Uczciwe warunki współpracy - gwarantowana stawka godzinowa - 15 zł brutto + prowizje za wyniki, frekwencję, premie i bonusy.

5. Możliwość rozwoju (sztuka skutecznych negocjacji, umiejętności sprzedażowe, kontakt z Klientem- otrzymasz certyfikat potwierdzający nabyte kompetencje).

6. Pakiet medyczny, pakiet benefitów. Oczekujemy : 1. Motywacji do pracy, 2. Nastawienia na sukces, 3. KOMUNIKATYWNOŚCI na wysokim poziomie.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez databroker S.

A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

t.j. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) KLAUZULA INFORMACYJNA Informujemy, że : Administratorem danych jest databroker S.A z siedzibą w Warszawie, ul.

Elektoralna 12A, 00-139 Warszawa. W sprawach związanych z ochroną danych prosimy o kontakt pod adresem : Dane osobowe przetwarzane są dla potrzeb procesu rekrutacji databroker S.

A. na podstawie wyrażonej powyżej zgody, stosownie do treści art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

oraz na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) w celu zapewnienia administratorowi możliwości ustalenia, realizacji lub obrony przed ewentualnymi roszczeniami prawnymi.

Podanie danych w zakresie : imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, natomiast dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów rekrutacyjnych.

Pominięcie informacji obowiązkowych może skutkować odrzuceniem oferty pracy na etapie wstępnej weryfikacji. Dane osobowe przechowywane będą przez administratora przez okres 3 lat, licząc od zakończenia roku kalendarzowego, w którym zakończyła się rekrutacja.

Mogą być udostępniane Unified Factory S.A. z siedzibą w Warszawie Aleja Solidarności 117 / 309, 00-140 Warszawa, jako dostawcy systemu informatycznego.

Każdej osobie, która wyraziła zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w jej ofercie pracy przez databroker S.A.

przysługują następujące prawa : - prawo do żądania od administratora dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, -

prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, - prawo do przenoszenia danych, - prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, -

prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku