Przedstawiciel Handlowy
FACHPRACA
Rzeszów, Poland
2 d. temu

W związku z rozwojem działu sprzedaży, poszukujemy dla naszego Klienta kandydatów na stanowisko :

Przedstawiciel Handlowy - branża spożywcza

Rejon Dębica lub Stalowa Wola

Opis stanowiska :

  • Obsługa klienta B2B
  • Sprzedaż artykułów spożywczych
  • Realizowanie celów sprzedażowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Opieka nad Klientami i budowanie z nimi długotrwałych relacji biznesowych
  • Analizowanie rynku
  • Raportowanie realizacji powierzonych zadań
  • Wymagania :

  • Min. 1-roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG- sprzedaż mrożonek
  • Wysoka kultura osobista
  • Orientacja na osiąganie założonych celów
  • Motywacja do pracy
  • Umiejętność nawiązywania trwałych relacji z klientem
  • Komunikatywność, samodzielność, asertywność
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Czynne prawo jazdy kat B
  • Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy : samochód, telefon
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia : wynagrodzenie dwuskładnikowe podstawa + premia
  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych