Szwaczka / szwacz Dzierżoniów
KBTI Poland
Dzierżoniów
4 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Szwaczka / szwacz Dzierżoniów Dzierżoniów

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025) poszukuje szwaczy / szwaczek z doświadczeniem.

Miejsce pracy : Dzierżoniów

Opis stanowiska :

  • szycie toreb i plecaków dla wojska z materiałów poliester i poliamid,
  • praca na linii szwalniczej każda osoba odszywa inny element, praca na stebnówkach.
  • Wymagania

  • umiejętność szycia,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • chęć do pracy.
  • Oferujemy

  • praca w systemie dwuzmianowym : 06 : 00 14 : 00, 14 : 00 22 : 00,
  • możliwość nadgodzin,
  • wynagrodzenie : 19,85 zł brutto / h,
  • umowa zlecenie.
  • Zgłoś tę pracę