Spawacz TIG
CadMax
Lubliniec, Śląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

CadMax jest firmą outsourcingową, która z powodzeniem wspiera przedsiębiorstwa w rekrutacji pracowników, działaniach inżynieryjnych oraz procesach zakupowych.

Budujemy zaufanie naszych pracowników, dzięki jasnym zasadom zatrudnienia, wspaniałej atmosferze oraz wsparciu, które otrzymują od nas, na każdym z etapów swojej kariery zawodowej.

Agencja zatrudnienia nr 20836 SPAWACZ 141 Zakres obowiązków : Przygotowywanie podzespołów do dużych konstrukcji(spawanie grubości 20-300 mm w pozycjach pachwina, doczołowo, pion, może zdarzyć się pozycja wymuszona) Czytanie rysunku technicznego Współpraca ze ślusarzami Spawanie stali czarnej Wymagania : Doświadczenie min.

2 lata w spawaniu konstrukcji Umiejętność czytania rysunku technicznego Ważne uprawnienia spawania metodą 141 Dobra organizacja pracy własnej Umiejętność pracy w zespole Oferujemy : Umowę zlecenie (30 zł netto / h) lub umowę B2B (48 zł netto / h) Praca od poniedziałku do piątku po 10 godzin w systemie dwuzmianowym Ubezpieczenie na życie Karta Multisport

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku