Betoniarz na prefabrykacji
Techmen Industries
Rzeszów, Podkarpackie
6 d. temu
source : Lento.pl

Techmen Industries jest polską firmą działającą międzynarodowo, specjalizującą się w rekrutacji i zatrudnianiu pracowników branży przemysłowej, technicznej, produkcji, logistyki.

Jesteśmy skoncentrowani na prawidłowym dopasowaniu pracownika do oferty pracy, mamy wiele projektów w Polsce, Holandii i Belgii.

Dla naszego klienta w Belgii poszukujemy kandydatów na stanowisko : Zbrojarz lub Betoniarz Miejsce pracy : Belgia PRACA NA PREFABRYKACJI Obowiązki : - Prace związane z w / w stanowiskiem - Przygotowywanie elementów zbrojeń lub prac betoniarskich - Obsługa oraz eksploatacja maszyn Wymagania : - Doświadczenie na prefabrykacji - Znajomość j.

angielskiego (mile widziane) - Umiejętność czytania rysunku Oferujemy : - Zakwaterowanie i transport do pracy - Tygodniowy system wypłat - Współpraca długoterminowa - Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia Zapraszamy do kontaktu poprzez : portal OLX, lub kontakt telefoniczny : + 48728904422 Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli : Zgodnie z ustawą z dn.

29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez Techmen Industries Sp. z o.o.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku