Elektromechanik
Styropmin Sp. z o.o.
Zielona Góra, Polska
4 d. temu
source : Jobs.pl

Firma Styropmin Sp. z o.o. jest producentem materiałów termoizolacyjnych z przeszło 25 letnią tradycją na krajowym rynku.

Posiadamy trzy zakłady produkcyjne, szeroką gamę produktów oraz sprzedaż na terenie całej Polski, jak również w krajach sąsiadujących.

Do naszego zakładu produkcyjnego w Zielonej Górze poszukujemy osoby na stanowisko :

Zakres zadań :

  • Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez dbanie o park maszynowy
  • Monitorowanie i wykonywanie okresowych przeglądów technicznych
  • Sprawne dokonywanie napraw i remontów maszyn i urządzeń
  • Ustalanie przyczyn problemów technicznych, zapobieganie awariom
  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji konserwacji maszyn i urządzeń
  • Obsługa techniczna budynku (przeglądy, naprawy, montaż, modernizacje)
  • Zarządzanie mediami technicznymi oraz gospodarką części zamiennych
  • Nadzorowanie zewnętrznych firm technicznych i serwisowych
  • Wymagania :

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Doświadczenie w naprawach i konserwacji maszyn i urządzeń
  • Zainteresowanie mechaniką, automatyką i budową maszyn
  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV
  • Umiejętność obsługi kotłów parowych mile widziana
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Nasza oferta :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • W pełni samodzielne stanowisko pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Udział w projektach Lean Management
  • Współudział w tworzeniu Działu Utrzymania Ruchu
  • Program szkoleń w zależności od potrzeb
  • Benefity tj. pakiet zdrowotny oraz karta sportowa
  • Możliwość zakupu ubezpieczenia grupowego
  • Dodatkowe świadczenia pracownicze z ZFŚS
  • Zgłoś tę pracę