Ochrona osiedli mieszkaniowych - aktywizacja zawodowa
Labors
Warszawa, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

Dla firmy ochrony poszukujemy : OSÓB DO OCHRONY WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH NA TERENIE WARSZAWY W OFERCIE : - Różne systemy ochrony, dogodne lokalizacje ->

OCHOTA 24 / 48 ->

MOKOTÓW 24 / 48 - UMOWA O PRACĘ Oferta skierowana do osób z każdym rodzajem i stopniem niepełnosprawności OCZEKIWANE PRZEZ NAS : -

Odpowiedzialność, spostrzegawczość i niekaralność - Doświadczenie w ochronie mile widziane lub predyspozycje do jej wykonywania -

Dla nas liczą się chęci - zapewniamy szkolenie ZAKRES OBOWIĄZKÓW : - Wykonywanie czynności związanych z ochroną fizyczną mienia -

Obsługa monitoringu, systemu kontroli dostępu oraz centralki p.poż - Godne reprezentowanie firmy Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pomocą portalu! Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka LABORS Sp.

z o. o. z siedzibą w : 00-140 Warszawa, Al. Solidarności nr 117. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych : iodmałpalabors.

pl. Tel. 22 440 59 00 . Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.

Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

LABORS Sp. z o. o. wpis do rejestru agencji zatrudnienia 19794

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku