Key Account ManagerSUPEROFERTA
INEA
Poznań (okolice) Polska
4 d. temu

PRACA TO NIE TYLKO OBOWIĄZKI. U NAS TO RÓWNIEŻ SATYSFAKCJA.

Poszukiwany

Satysfakcja gwarantowana każdego dnia :

  • sprzedaż indywidualnie projektowanych rozwiązań IT klientom segmentu large (duże, wielooddziałowe firmy)
  • samodzielne prowadzenie negocjacji handlowych na najwyższych szczeblach organizacji
  • aktywne poszukiwanie na rynku lokalnym nowych możliwości sprzedażowych w zakresie oferowanych przez INEA rozwiązań oraz analiza konkurencji
  • współpraca z działem produktów w celu intensyfikacji skuteczności działań handlowych
  • My będziemy najbardziej usatysfakcjonowani, jeśli :

  • masz doświadczenie w aktywnej sprzedaży rozwiązań ICT do klientów biznesowych
  • masz wykształcenie techniczne z obszaru IT, telekomunikacji lub wykształcenie ekonomiczne
  • pracowałeś z klientami segmentu corpo i prowadziłeś rozbudowane projekty sprzedażowe
  • samodzielnie przygotowywałeś oferty handlowe i negocjowałeś warunki współpracy z najwyższym szczeblem zarządczym po stronie klienta
  • STAŃ SIĘ CZĘŚCIĄ ZESPOŁU, W KTÓRYM SUKCES JEST NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

    W pakiecie dostajesz od nas :

  • auto służbowe (również do użytku prywatnego)
  • zaplanowaną i realną do osiągnięcia ścieżkę rozwoju z przejrzystymi kryteriami zmiany stanowiska
  • cykliczne szkolenia techniczne i sprzedażowe, które wzmocnią Twoje kompetencje
  • umowę o pracę lub B2B Ty wybierasz najbardziej korzystny dla siebie wariant współpracy
  • wynagrodzenie oparte o gwarantowaną podstawę i nielimitowany system prowizyjny
  • dostęp do bogatego programu świadczeń (usługi INEA na preferencyjnych warunkach, opieka medyczna dla Ciebie i bliskich osób, karta Multisport, dofinansowanie do urlopu, bony na święta, ubezpieczenie PZU)
  • Benefity : stały rozwójsamochód

    stały rozwójsamochód

    służbowyprywatna opieka

    medycznakarta MultisportCZEKAMY NA CIEBIE!

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych