operator wózka widłowego wysokiego składowania Niemcy
Logistic Service Recrutiment
Poznań, Wielkopolskie
38 d. temu
source : Lento.pl

Logistic Service Recrutiment jest agencja pracy wpisana na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr.

16888 wydana przez Marszałka województwa Wielkopolskiego. DLA naszego Niemieckiego klienta branży logistycznej poszukujemy operator wózka widłowego wysokiego składowania Wymagania -

wymagany język Niemiecki na poziomie A2 Lub B1 Temperatura panująca w magazynach to -20 stopni praca z wózkiem widłowym bocznym (Schubmast) oraz elementy komisjonowania KONIECZNYM.

Opis : Temperatura panująca w magazynach to -20 stopni, operatorzy są jednak w ogrzewanych wózkach widłowych. Pensja to 1500 euro netto .

Znajomośc języka na poziomie A2. Zmiany od 07 : 00 16 : 00 lub 09 : 00 17 : 00. Praca jest 7 dni w tygodniu (tzn. 5 dni w tygodniu, zmiany są jednak rozłożone na 7 dni).

Są to magazyny z mrożonkami. W niedzielę sklepy są zamknięte, dlatego bardzo rzadkie będą zmiany na sobotę wieczór / po południu oraz niedzielę rano.

Oferujemy Praca w trybie zmianowym Pełny pakiet Socjalny Zakwaterowanie - Umowa Niemiecka Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV na adres Zapraszam Do obejrzenia naszej Strony Internetowowej www.

logisticservice.eu Zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku