Monter izolacji - Holandia
Techmen Industries
Rzeszów, Podkarpackie
14 d. temu
source : Lento.pl

Techmen Industries jest polską firmą działająco międzynarodowo, specjalizującą się w rekrutacji i zatrudnieniu pracowników branży przemysłowej, technicznej, produkcji, logistyki.

Jesteśmy skoncentrowani na prawidłowym dopasowaniu pracownika do oferty pracy, mamy wiele projektów w Polsce, Holandii i Belgii.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko : monter izolacji przemysłowych. Miejsce pracy : Holandia.

Wymagania : - komunikatywna znajomość j. angielskiego - mile widziana, - doświadczenie w montażu izolacji przemysłowych na obiektach przemysłowych typu rafinerie, elektrownie min.

2 lata, - certyfikat VCA lub SCC, - prawo jazdy + własny samochód do wyjazdu -mile widziane, Oferujemy : - atrakcyjne wynagrodzenie, -

stabilne, długoterminowe kontrakty, - legalne zatrudnienie, - transport oraz zakwaterowanie i ubezpieczenie po stronie pracodawcy, -

pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z wyjazdem. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez formularz dostępny na stronie.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Na ofertach prosimy o zamieszczenie klauzuli : "Zgodnie z ustawą z dn.

29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez Techmen Industries Sp. z o.o."

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku