Receptionist
HAYS POLAND Sp. z o.o.
Wrocław, Polska
5 d. temu
source : Jobs.pl

Dla naszego klienta, międzynarodowej korporacji zlokalizowanej w centrum miasta poszukujemy kandydata na stanowisko Recepcjonisty / Recepcjonistki.

 • Pracując w dwuosobowym zespole w nowej roli będziesz odpowiedzialny za bieżącą obsługę biura : organizowanie i koordynowanie spotkań z klientami, obsługę spotkań;
 • odbieranie telefonów i łączenie rozmów; odbiór, ewidencjonowanie i sortowanie korespondencji przychodzącej oraz obsługa korespondencji wychodzącej;
 • dbanie o zaopatrzenie biura w artykuły biurowe i spożywcze, zakup towarów, wsparcie organizacyjne i administracyjne pozostałych pracowników biura.

  Od kandydatów oczekujemy dostępności w pełnym wymiarze godzin, znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym B2, znajomości pakietu MS Office, doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

  Idealny kandydat to osoba sumienna, kontaktowa o dobrych zdolnościach organizacyjnych.

  Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od 1 lipca 2019, pakiet benefitów, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w międzynarodowym środowisku w nowoczesnym biurowcu w centrum miasta.

  Co powinieneś zrobić?

  Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

  Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku