Pracownik Magazynu
BKM Consulting
Lublin, Lubelskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Nasz klient-pracodawca, jest jednym z polskich liderów w produkcji automatycznych zadaszeń i osłon (pergole, markizy, screenery oraz wiele innych produktów), posiadający jedną z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych marek w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko : Pracownik Magazynu Oferta pracodawcy : MIEJSCE PRACY : Lublin, Strefa Ekonomiczna na Felinie, WYNAGRODZENIE : zależne od doświadczenia i umiejętności kandydata (3200 zł 3700 zł brutto) SYSTEM PRACY : Praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku, Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie produkcyjnej, MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU zawodowego i uzyskania dodatkowych uprawnień, Praca w firmie o ugruntowanej pozycji prawie 20 lat funkcjonowania na rynku, Zadania : Przyjmowanie dostaw i sprawdzanie ich kompletności, Rozładunek i transport wewnętrzny , Kompletacja materiałów na produkcję, Wystawianie dokumentacji magazynowej, Zapewnienie terminowości dostarczanych na produkcję materiałów, Utrzymywanie porządku w magazynie.

Oczekiwania pracodawcy : Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, Doświadczenie i uprawnienia do obsługi wózków widłowych Uczciwość i dbałość o powierzone mienie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV lub kontakt z naszym biurem : BKM Consulting ul. Wojciechowska 5A, 20-704 Lublin Jednocześnie prosimy o zamieszczenie Klauzuli w CV : Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez administratora danych firmę BKM Consulting dla celów prowadzenia AKTUALNEJ rekrutacji, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnemu pracodawcy.

Dodatkowa zgoda na przyszłe procesy rekrutacyjne : Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez administratora danych firmę BKM Consulting dla celów prowadzenia PRZYSZŁYCH rekrutacji, w tym na przesyłanie mi ofert pracy oraz udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku