Opiekun zespołu konsultantów - praca zdalna
ORIGEN Sp. z o.o. Sp. k.
Miejscowość dowolna - praca zdalna, PL
3 d. temu
source : FACHPRACA

Origen oznacza początek, jesteśmy organizacją, która inspiruje biznes do zmiany. Tworzymy zespoły pracowników zdalnych u naszych klientów, świadczymy usługi outsourcingu pracy zdalnej, rekrutujemy najlepszych specjalistów, w oparciu o nasze wartości.

Jesteśmy ekspertami w budowaniu zdalnych zespołów pracowników w dużych organizacjach. Kierując się społeczną odpowiedzialnością biznesu umożliwiamy pracę także osobom zagrożonym wykluczeniem zawodowym.

Budujemy zespoły lojalnych, zmotywowanych pracowników. W chwili obecnej poszukujemy osoby do pracy na stanowisku :

Numer referencyjny : 005536

Miejsce pracy : Miejscowość dowolna - praca zdalna

Zakres obowiązków :

  • koordynacja pracy podległego zespołu
  • przeprowadzanie konstruktywnych rozmów z pracownikami
  • wyznaczanie bieżących zadań i celów dla poszczególnych członków zespołu
  • raportowanie
  • wsparcie zespołu pod względem IT
  • motywowanie i wspieranie zespołu do działania
  • weryfikacja pracy swojego zespołu, np. poprzez odsłuchiwanie rozmów telefonicznych
  • prowadzenie szkoleń dla nowych pracowników
  • Od Kandydata / ki oczekujemy :

  • dostępu do Internetu w miejscu zamieszkania oraz umiejętności korzystania z zasobów internetowych - stałe łącze internetowe min.
  • 10 Mb / s przy pobieraniu danych, min. 5 Mb / s przy wysyłaniu danych (warunek konieczny)
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - zarządzanie zespołem
  • dobrej dykcji, komunikatywności, swobodnego wypowiadania się (warunek konieczny)
  • sprawnego pisania na klawiaturze (warunek konieczny)
  • dobrej obsługi komputera i znajomości pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel)
  • umiejętności budowania i utrzymywania pozytywnych relacji z ludźmi
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę : pełen etat (7 godzinny dzień pracy od poniedziałku do piątku z uwzględnieniem przysługujących uprawnień pracowniczych z tytułu niepełnosprawności)
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szkolenie wprowadzające
  • wsparcie doświadczonej kadry managerskiej
  • pracę zdalną we własnym miejscu zamieszkania
  • Aplikuj