Programista Jsoftware - praca stacjonarna lub zdalna
HR SIGMA Sp. z o.o.
Bielsko-Biała, śląskie, Polska
3 d. temu

HR SIGMA to doświadczona, a przy tym nieustannie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji w branży. Jesteśmy nastawieni na człowieka - jego personalny oraz zawodowy progres to nasz priorytet, dlatego nie ograniczamy się do roli pośrednika - pełnimy również funkcję doradcy w kwestii szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi dla firm.

Satysfakcja - zarówno klienta, jak i kandydata - jest dla nas niezwykle cenna. Pracujemy w przyjaznej atmosferze, szanując siebie i dbając o swoje wzajemne potrzeby.

Nasze nowoczesne biuro mieści się przy ul. Traugutta, czyli tam, gdzie zaczyna się lepsza przyszłość.

Numer referencyjny : PJ / ŻS / 06 / 2022

Miejsce pracy : Bielsko-Biała

Zadania :

  • programowanie w technologii ASP.NET,
  • programowanie obiektowe,
  • praca w systemie kontroli GIT.
  • Wymagania :

  • znajomość C# ,
  • doświadczenie w programowaniu ,
  • znajomość oprogramowania Windows Server Studio .
  • Oferujemy :

  • pracę w rozwojowych projektach i przy ciekawych technologiach ,
  • dużą elastyczność w pracy hybrydowej ,
  • pracę w dobrej atmosferze i stabilnej pozycji na rynku ,
  • umowę o pracę lub kontrakt B2B ,
  • bogaty pakiet benefitów .
  • Aplikuj