Tokarz/Frezer-Programista/Operator-Mazak Integrex
CNC-Experts GmbH
Lodz, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

Opis stanowiska :

  • Firma poszukuje kompetentnych pracowników na Mazak Integrex i300ST z Mazatrol
  • Praca na Maszynie 7osiowej ; załadowywana i rozładowywana robotem; procesy toczenia z frezowaniem
  • Programowanie z panelu maszyny, operowanie i ustawianie maszyny
  • Możliwości programowania w Edge CAM (doświadczenie w CAM mile widziane ale nie jest wymogiem koniecznym- firma jest chętna przeszkolić)
  • Znajomość języka Niemieckiego lub Angielskiego oczekiwanaCo oferujemy :
  • Duża innowacyjna Firma w rejonie Luxemburga, blisko granicy z Niemcami
  • Produkcja części zamiennych dla regionu obsługująca kluczowe branże (Aerospace, Nuclear, Space, nowoczesny sprzęt hybrydowy)
  • Firma doświadczenia w zatrudnianiu pracowników zagranicznych
  • Praca odbywa się na jedną zmianę (7 rano do 12 i 12 : 30 do 15 : 30)
  • Minimalne wynagrodzenie podstawowe do 20 € brutto / godzinę
  • Nadgodziny dostępne, z 40% dopłatą
  • Premia w wysokości 13stej pensji (wypłacana jest na koniec roku i zwykle także na koniec miesiąca w zależności od pracy wykonywanej przez danego pracownika
  • Mieszkania dostępne w rejonie
  • Umowa stała, na lokalnych warunkach, bezpośrednio z pracodawcą.
  • Oferujemy pełne wsparcie przy relokacji oraz znalezieniu kwatery
  • Zgłoś tę pracę