Sprzątanie / sprzątanie
The Hearts Hotel GmbH
Katowice, PL
2 d. temu
source : Europa.jobs

HOTEL SERCA to styl życia w górach Harz. Nasi goście są młodzi, nowocześni, otwarci. Rozwijamy nowy format hotelu i możesz być częścią tego wspaniałego projektu.

Wiele mediów już o nas mówi, telewizja, magazyny. Odbywają się u nas liczne imprezy, nasz bar to jedna z wizytówek regionu.

Szukamy Ciebie jako sprzątacza w naszym zespole. Opcjonalnie możemy zaoferować umeblowane mieszkanie na korzystnych warunkach.

Jakie wymagania powinieneś mieć?- Doświadczenie (co najmniej 1-2 lata) w branży sprzątania- Gracz zespołowy, inicjatywa, niezależne działanie i wysoka motywacja- Ogólna znajomość języka niemieckiegoPrzewidywana data rozpoczęcia : 1 października 2020 r.

Osobą odpowiedzialną w rozumieniu ogólnego rozporządzenia o ochronie danych i innych krajowych przepisów o ochronie danych państw członkowskich oraz innych przepisów o ochronie danych jest : THE HEARTS HOTEL GmbHJestem Jermerstein 15-1938700 BraunlageDyrektor zarządzający : Meik LindbergSąd Rejonowy Braunschweig HRB

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku