Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego Olkusz 33h/tydz.
Uniwerystet Przedszkolaka
Olkusz, Małopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Niepubliczne Przedszkole Językowo Sportowe Uniwersytet Przedszkolaka to dynamicznie rozwijająca się placówka, w związku z tym poszukujemy nauczycieli wychowania przedszkolnego.

Oferujemy : -umowę o pracę, -umowę o pracę - pełny etat - 33h / tygodniowo, -możliwość doskonalenia zawodowego, -pracę w miłym, rozwijającym się zespole, -pracę w nowoczesnej placówce.

Oczekiwania i warunki pracy : -dyplom ukończenia studiów na kierunku pedagogiki przedszkolnej, -mile widziane dodatkowe kwalifikacje potwierdzone certyfikatami z ukończonych kursów kwalifikacyjnych, -łatwość nawiązywania kontaktu z dziećmi, -umiejętność pracy w zespole, -zaangażowanie w wykonywane obowiązki, -kreatywność.

Osoby, które złożyły już wcześniej do naszego przedszkola aplikacje zachęcamy do ponownego wysłania CV. Z przyjemnością jeszcze raz rozpatrzymy kandydatury.

W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o przysłanie CV. Po otrzymaniu aplikacji kontaktujemy się z wybranymi kandydatami telefonicznie.

Dokumenty aplikacyjne są zbierane i administrowane przez Niepubliczne Przedszkole Językowo Sportowe Uniwersytet Przedszkolaka ( Administrator ).

Wszystkie dane osobowe wykorzystywane są w celu udziału w procesie rekrutacyjnym. Zostaną one zniszczone po zakończonym procesie rekrutacyjnym w terminie 7 dni.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku