OFERTA WSPÓŁPRACY DLA LEKARZA DIABETOLOGA - CHORZÓW
Centrum Medyczne Severux
Chorzów, Śląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Centrum Medyczne Severux nawiąże współpracę z lekarzem diabetologiem będącym w trakcie ostatnich lat specjalizacji lub lekarzem specjalistą zainteresowanym udzielaniem świadczeń w prywatnym sektorze ochrony zdrowia.

1. Dla kogo? Lekarz diabetolog będący w trakcie ostatnich lat specjalizacji lub lekarz specjalista. 2. Gdzie i jak? Centrum Medyczne Severux z siedzibą w Chorzowie to nowoczesna placówka wyposażona w najwyższej jakości aparaturę medyczną, kompetentny personel, miła atmosfera, świetna lokalizacja i otwartość na nowe pomysły.

3. Forma współpracy Proponujemy zawarcie umowy kontraktowej dla lekarzy prowadzących działalność gospodarczą, a dla pozostałych korzystną formę współpracy w oparciu o umowę cywilnoprawną (umowa zlecenie).

4. Czas pracy i wynagrodzenie Istnieje możliwość elastycznego dopasowania godzin pracy na podstawie tygodniowego grafiku (poniedziałek-sobota).

Oferujemy korzystny system obliczania wynagrodzenia na podstawie ilości przyjętych pacjentów oraz cen za konkretne usługi.

5. Dlaczego warto? Praktyka lekarska prowadzona na własny rachunek to budowanie pozycji i zaufania wśród pacjentów. Dynamicznie zmieniające się trendy gospodarczo-polityczne pokazują, iż najbardziej stabilnym i przyszłościowym stało się inwestowanie własnego czasu i pracy w prywatny segment ochrony zdrowia.

Praktyka w zespole to wymierne korzyści w postaci, np. możliwości szybkiej konsultacji, a przez to postawienia lepszej diagnozy czy większej ilości kierowanych pacjentów.

Kompetentne i przyjazne otoczenie to klucz do jak najlepiej wykonywanych obowiązków, poczucia satysfakcji i bezpieczeństwa w pracy.

Ponadto ze strony naszej placówki gwarantujemy m.in. : - obsługę administracyjną (np. sprawy rejestracyjne czy ubezpieczeniowe prowadzonej praktyki, doradztwo prawne), - obsługę medyczną (np.

możliwość zakupienia wyposażenia i sprzętu pod indywidualne potrzeby specjalisty), - reklamę działalności i specjalizacji lekarskiej (np.

obsługa indywidualnego profilu Znany Lekarz), - zintegrowany system informatyczny do rejestracji pacjentów i prowadzenia dokumentacji medycznej (Medfile).

W przypadku zainteresowania Państwa naszą ofertą prosimy o kontakt. Zuzanna Wince

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku