KIEROWCA KAT.B - SAMOCHÓD DOSTAWCZY
FUHP SZKŁOPLAST WOJCIECH CURYŁO
Brzesko, Małopolskie
‎6 godz. temu
source : Lento.pl

Działająca na rynku szklarskim od 1989 roku, Firma SZKŁO PLAST Curyło, w związku z dynamicznym rozwojem, nie tylko na rynku krajowym, poszukuje kandydatów na stanowisko KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO Miejsce pracy : Brzesko / okolice Osoba pracująca na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za dostarczanie i odbieranie towarów (głównie szkła) do / od Klientów i dostawców firmy, współpracę z biurem sprzedaży, realizację bieżących zleceń.

W chwilach, pomiędzy transportami pracownik będzie wsparciem dla pozostałych osób na produkcji. Wymagamy : Prawa jazdy kat.

B Doświadczenia w prowadzeniu samochodu dostawczego do 3,5 tony Dobrej organizacji pracy Dyspozycyjności Uczciwości W zamian oferujemy : Umowę o pracę na pełny etat Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do poziomu kwalifikacji i doświadczenia Pracę w firmie z bogatą tradycją i ponad 20-

letnim doświadczeniem w branży, posiadającej wysoką renomę na rynku Dostęp do wszelkich narzędzi niezbędnych do pracy Uczestnictwo w dużych projektach inwestycyjnych realizowanych w kraju i za granicą Możliwość dalszego rozwoju, szkoleń i ciągłego doskonalenia swoich kompetencji Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy : Zapraszamy również do naszego biura w Brzesku, Plac Kupiecki 6.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku