Salesforce Developer
XTB
Poznań, PL
‎22 godz. temu
source : Just Join IT

Apex (advanced)

Poszukujemy Salesforce Developera do zespołu tworzącego wewnętrzny system CRM.

Opis stanowiska :

  • tworzenie i rozwój systemu CRM - dostarczanie rozwiązań m.in. dla działów Customer Support, Sales i Compliance
  • na CRM składają się system Salesforce oraz aplikacje wspierające procesy
  • branie udziału w projektowaniu rozwiązań oraz wycenie zadań
  • współpraca z Analitykami i Testerami oraz Product Owner'ami
  • udział w procesie testowania tworzonego oprogramowania
  • serwisowanie i monitorowanie aplikacji
  • Wymagania :

  • absolwenci lub studenci ostatnich lat (informatyka, elektronika lub pokrewne)
  • tech stack : APEX, SOQL, VFP, Javascript, HTML, CSS, SQL
  • znajomość platformy Salesforce
  • umiejętność poruszania się w systemach Linux (strona serwerowa)
  • dobra orientacja w zakresie OOP (świadomość istnienia wzorców projektowych)
  • znajomość relacyjnych baz danych
  • umiejętność analizowania i szybkiego rozwiązywania problemów
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość :

  • tworzenia aplikacji webowych
  • Java, Springboot
  • narzędzia Maven
  • SFDX
  • systemów Jira, Gitlab
  • Salesforce Lightning
  • Lightning Web Component i środowiska node.js
  • Oferujemy :

  • udział w nieszablonowych projektach informatycznych realizowanych w obszarze globalnego rynku FinTech w oparciu o metodykę Agile i Scrum
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • dostęp do zaawansowanych technologii informatycznych (możliwość tworzenia innowacyjnych programów elektronicznego obrotu)
  • pracę z doświadczonymi Programistami
  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna oraz Multisport)
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy w X-Trade BrokersDom Maklerski S.A.