Wdrażanie produktów w firmie produkcyjnej
GRH Polska
Sanok
1 d. temu
source : recrute

Opis stanowiska

Zakład produkcyjny zlokalizowany w Sanoku poszukuje do swojego zespołu kandydata / kandydatki do pracy na stanowisku :

Koordynatora ds. wdrażania i rozwoju produktu SANOK

Twój zakres obowiązków to :

  • Nadzór nad wrażaniem nowych produktów do produkcji oraz tworzenie i aktualizacja dokumentacji produkcyjnej
  • Wprowadzanie, analiza i weryfikacja danych procesowych
  • Podnoszenie jakości i wydajności procesu produkcyjnego
  • Ścisła współpraca z działem konstruktorów, technologów, jakościowców
  • Prowadzenie szkoleń wdrożeniowych dla pracowników
  • Wymagania

    Jeśli jesteś osobą, która :

  • Posiada wizję techniczną - zna rysunek techniczny i procesy technologiczne
  • Brała udział we wprowadzaniu produktu do produkcji
  • Zna j. angielski w stopniu komunikatywnym
  • Jest mistrzem planowania , jest poukładana i systematyczna
  • Chce się rozwijać i brać udział w ciekawych projektach
  • Jeśli na powyższe odpowiedzi odpowiedziałeś / aś TAK to znak, że właśnie Ciebie szukamy!!

    Oferujemy Ci :

  • Pracę w dużej i renomowanej firmie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenie zaproponuj stawkę
  • Systematyczne podnoszenie kwalifikacji u nas nie będzie wrażenia, że stoisz w miejscu
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Realizację ciekawych projektów, współpracę z Klientami Międzynarodowymi
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 / 8-16 wybór godzin należy do Ciebie
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Jeśli oferta Cię zainteresowała, nie czekaj prześlij CV stanowisko pracy i wyzwania czekają na Ciebie!

    CV proszę kierować na adres : specjalista-ds-wdrozen-i.fbvq.qncq tbapply.pl

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych