monter instalacji fotowoltaicznych
INM
Biała Podlaska,
3 d. temu
source : Lento.pl

Opis obowiązków : - montaż instalacji fotowoltaicznych - montaż rozdzielnic oraz falowników - budowa konstrukcji pod instalacje - okablowanie systemów PV - budowa / montaż konstrukcji pod moduły PV - konfiguracja instalacji PV - praca na dachach Oczekiwania : - brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości - dachach - umiejętność obsługi elektronarzędzi - chęć do pracy, rzetelność, dyspozycyjność i kultura osobista - prawo jazdy kat.

B - mile widziane SEP D,E do 1kV - umiejętność pracy w zespole - doświadczenie na podobnym stanowisku lub w pracach na dachu Oferujemy : - możliwość przyuczenia -zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inne formy - atrakcyjne wynagrodzenie - narzędzia i wyposażenie do pracy Wynagrodzenie : 4000 5000 netto + procent od wypracowanego zysku Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku