Doradca Klienta
TEILOR POLAND sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie, Polska
5 d. temu
source : Pracuj.pl

Doradca Klienta

Miejsce pracy : Warszawa

Twój zakres obowiązków

Jako Doradca Klienta ds. luksusowej biżuterii, zapewnisz doskonałą obsługę i wykażesz się znakomitą wiedzą o produktach. Będziesz pełnić rolę Ambasadora marki Teilor i wykażesz się podejściem zorientowanym na klienta zapewniając im wyjątkowe i spersonalizowane doświadczenia w trakcie pobytu w sklepie.

Zaangażujesz klientów, aby określić ich potrzeby i skierujesz ich do odpowiedniego produktu.

Do Twoich obowiązków będzie również należało zarządzanie codziennymi zadaniami administracyjnymi sklepu.

Nasze wymagania

 • jesteś wrażliwy / a na świat luksusu
 • masz wcześniejsze doświadczenie w zorientowanym na klienta środowisku detalicznym
 • jesteś autentyczny / a, odważny / a, entuzjastyczny / a
 • masz bardzo dobre umiejętności komunikacji i relacji
 • posiadasz chęć rozwoju i zdobywania więcej; ambitny / a
 • jesteś prawdziwym graczem zespołowym, osobą elastyczną, uważną na potrzeby klienta
 • jesteś zorientowany / a na wyniki, z wytrwałością w dążeniu do celu
 • jesteś osobą odpowiedzialną, uczciwą
 • To oferujemy

 • Ciepłe, dynamiczne środowisko pracy, super mądry zespół i rola, która na pewno nigdy nie stanie się rutyną
 • konkurencyjny pakiet świadczeń
 • motywacyjny pakiet finansowy, zgodny z Twoimi kwalifikacjami i poziomem kariery
 • szkolenie w pracy zapewnione w innym kraju
 • e-szkolenia w naszym Teilor Talent Academy
 • zniżka pracownicza zgodnie z wewnętrzną procedurą
 • cenimy różnorodność w pracy, więc przyjdź takim jakim jesteś
 • ponadto szybko się rozwijamy, dzięki czemu będziesz mieć doskonałe możliwości rozwoju i kariery w firmie
 • O nas

  TEILOR to firma rodzinna, która powstała z wielkiego marzenia.

  23 lata później stała się luksusową marką jubilerską, która zaznaczyła swoją obecność w pięciu europejskich krajach. A ekspansja idzie pełną parą.

  Obecnie poszukujemy wysoce zmotywowanych Doradców Klienta z pasją do tworzenia niezapomnianych wrażeń w naszych sklepach.

  A TY możesz być współautorem naszej historii.

  Kliknij i aplikuj, jeśli uważasz, że to Twoje kolejne wyzwanie na liście życzeń zawodowych.

  Klikając w przycisk Aplikuj , Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TEILOR POLAND sp. z o.

  o. z siedzibą w : Wołoska 12, 02-675 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail : contact.pl teilor.pl.

  Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne : (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne dane wskazane w Kodeksie pracy (m.

 • in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia);
 • b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy);
 • c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.

  pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę).

  Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji.

  Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych.

  Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres : 1 roku. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

  Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail : contact.pl teilor.pl.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku