Pośrednika/Doradcę d.s. Nieruchomości
Versus Property Group s.c.
Piaseczno, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Versus Nieruchomości w Piasecznie poszukuje pośrednika - agenta d.s. nieruchomości Nasza firma oferuje pracę, w której można osiągnąć wysokie zarobki (wynagrodzenie na podstawie prowizji w wysokości 50%).

Zapewniamy pracę z ludźmi pełnymi energii oraz mającymi zapał do pracy. Oferujemy niezbędne narzędzia do pracy, nowoczesne biuro w Piasecznie (Zalesie Dolne).

Osoba zajmująca stanowisko doradcy ds. nieruchomości odpowiedzialna będzie za : kompleksową obsługę klient, pozyskiwanie ofert sprzedaży i wynajmu.

Prezentacja klientom poszukującym nieruchomości. Oczekujemy dużego zaangażowania i determinacji w wykonywaną pracę połączonego z najwyższą jakością obsługi klienta, posiadanie samochodu.

Nie wymagamy doświadczenie w zawodzie pośrednika, choć mile widziane. CV prosimy przesyłać poprzez formularz lub na adres e-

mail Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku