Asystent działu Finanse/Księgowość z j. fińskim
L.M. Group Poland Sp. z o.o.
Warszawa, PL
2 d. temu
source : FACHPRACA

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Asystent działu Finanse / Księgowość z j. fińskim

Numer referencyjny : KARI

Miejsce pracy : Warszawa

Zadania :

  • Wsparcie klientów międzynarodowych w procesach rynków zagranicznych
  • Monitorowanie oraz procesowanie transakcji
  • Stały kontakt z klientami w j. fińskim
  • Obsługa zapytań telefonicznych oraz mailowych, wyjaśnianie kwestii dotyczących płatności, potwierdzanie sald
  • Wsparcie oraz wychodzenie z inicjatywą odnośnie rozwiązywania problemów
  • Oczekiwania :

  • Język angielski oraz fiński na poziomie min. B2
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętne zarządzanie czasem
  • Doświadczenie w księgowości mile widziane
  • Nasz klient oferuje :

  • Stałą pozycję w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet benefitów
  • Pracę przy użyciu najnowszych technologii
  • Niezbędne szkolenia
  • Możliwość rozwoju w firmie o międzynarodowej pozycji
  • Aplikuj