Specjalista ds. BHP
BHP / Ochrona Środowiska
Tychy
‎9 godz. temu
source : Recrute

Opis stanowiska

  • realizacja zadań z zakresu BHP,
  • nadzór nad dokumentacją BHP,
  • zapewnienie bezpieczeństwa, higieny pracy oraz ochrony środowiska,
  • inicjowanie działań mających na celu ochronę bezpieczeństwa,
  • prowadzenie szkoleń z zakresu BHP,
  • nadzór nad ogólnym stanem bezpieczeństwa w zakładzie,
  • zarządzanie projektami w zakresie ograniczenia ryzyka zawodowego,
  • przygotowywanie dokumentacji zgodnie z przepisami BHP.
  • Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie BHP,
  • min. 3-5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym z branży automotive,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu BHP, OŚ i PPOŻ,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • samodzielność,
  • odpowiedzialność.
  • Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie produkcyjnej z branży automotive,
  • duże możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie.
  • Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.