Spawacz 141 stal nierdzewna tzw. spożywka HOLANDIA
Pracodawca Holenderski
Kielce, Świętokrzyskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Spawacz 141 stal nierdzewna tzw. spożywka HOLANDIAAgencja Zatrudnienia ( KRAZ 1670 ), PanPol sp. z o.o., poszukuje do Holandii : SPAWACZY W NORMIE ISO 9606 LUB EN 287 METODA 141 BW+FW, H-

L045 STAL NIERDZEWNA PRZEMYSŁ SPOŻYWCZYOPIS PROJEKTU : Spawanie rur ze stali nierdzewnej ścianka od 1 3 mm, średnica >

25 mm bez żadnej szczeliny między rurami. Rury są łączone na zimno ze sobą tzw. technika Wikken ( kręcenie lub ósemka ).

Powolne używanie palnika od strony lewej do prawej w górę. Wszystkie pozycje. Spawanie na haliOKRES ZATRUDNIENIA : praca od 13.

06.2016SYSTEM PRACY : W tygodniu do wypracowania 40 60 godzin. Jeśli obie strony będą z siebie zadowolone to współpraca może być na bardzo długo, bo pracodawca poszukuje stałych pracowników z tymi umiejętnościami.

WYMAGANIA : AKTUALNE certyfikaty spawacza : czyli pieczątka aktualizacyjna nie starsza niż 6 miesięcy od dziś Duże doświadczenie w spawaniu rur ze stali nierdzewnej w przemyśle spożywczym.

Certyfikat VCA. Jeśli pracownik ma tylko SCC lub jeśli w ogóle nie ma żadnego certyfikatu to pracodawca wyrobi mu certyfikat VCA i zapłaci za niego ( certyfikat BHP ważny na Belgię, Holandię .

 • BSN ( SOFI ) numer ( jest to numer podatkowo-ubezpieczeniowy )znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego w stopniu dobrymprawo jazdywłasny samochód dużym plusemWARUNKI FINANSOWE : Pracodawca prowadzi poprawne rozliczenia płacy zgodnie z prawem holenderskim ( żadnych kombinacji gdzie netto jest wyższe od brutto, banków godzin, rozliczenia nadgodzin w kilometrówce .
 • Stawka brutto 17,15 EuroStawka netto 14,83 Euro ( stawka przed odliczeniem kosztów za ubezpieczenie zdrowotne oraz zamieszkanie )Stawka netto na rękę 12,00 Euro ( stawka po odliczeniem 21,19 Euro za ubezpieczenie zdrowotne oraz 76,02 Euro za mieszkanie )SZCZEGÓŁOWE WARUNKI FINANSOWE WYŚLEMY E-
 • MAILEMProsimy przysłać aktualne CV w języku polskim i angielskim lub niemieckim + skan certyfikatów zawodowych i referencji na adres z dopiskiem : Spawacz 141 stal nierdzewna tzw.

  spożywka + podać Pana nazwisko i imię. To przyśpieszy obróbkę pana dokumentów.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku