Specjalista ds. obsługi klienta
Coberon
Warszawa, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Naszym klientem jest międzynarodowy vendor oferujący kompleksowe rozwiązania sieciowe, zawierające końcowe urządzenia DSL, wyposażenie centrali, rozwiązania do zabezpieczenia sieci, produkty WLAN, przełączniki, rozwiązania do bezpiecznego magazynowania danych i systemy scentralizowanego zarządzania siecią.

W wyniku dynamicznego rozwoju i dużego potencjału na rynku poszukujemy osoby na stanowisko : Specjalista ds. Obsługi Klienta Miejsce pracy : Warszawa Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za : -Telefoniczny kontakt z klientami firmy (praca nie ma charakteru call center), -Budowanie długotrwałych relacji z obecnymi klientami, -Aktualizację bazy CRM, Wymagania : -Status studenta, -Doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta, -Dobra znajomość języka angielskiego, -Wysokie umiejętności interpersonalne, -Motywacja do pracy.

Oferujemy : -Stabilną współpracę w oparciu o umowę zlecenie, -Elastyczny czas pracy, -Możliwość awansu w strukturach całej firmy, -Dobrą atmosferę pracy.

 • Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli : "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Coberon Sp.
 • z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Iwonickiej 37, 00-924 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity : Dz.

  U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Coberon Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.

  Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku