Pracownik Linii Produkcyjnej
Randstad Polska
Łódź, Polska
‎19 godz. temu

Poszukujmy pracownika linii produkcyjnej!

Lokalizacja- Łódź Chojny!

Wyślij sms o treści PRACA na numer 667 410 083 a oddzwonimy !

oferujemy

  • wynagrodzenie do 3500 zł brutto miesięcznie (włącznie z atrakcyjnymi premiami)
  • pracę od zaraz
  • umowę o pracę tymczasową
  • pracę od poniedziałku do piątku - wolne weekendy!
  • rozwój i zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
  • kartę sportową, opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków
  • możliwość wypracowywania nadgodzin płatnych 50%, 100% lub 200% stawki podstawowej!
  • zadania

  • obsługa maszyn
  • kontrola jakości wyrobu
  • pakowanie wyrobu gotowego
  • oczekujemy

  • dyspozycyjności ( praca w systemie 3 zmianowym )
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47