Operator maszyn CNC - Belgia
Goslik Consulting
Gdansk, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

Belgijska Firma zatrudni na belgijskich warunkach osoby na stanowisku operatorów maszyn CNCMiejsce pracy : BelgiaOpis stanowiska pracy : Praca polega na obsłudze maszyn CNC - Produkcja- praca jako operator maszyn stolarskich CNC (np.

centrum obróbki drewna),- ustawienie maszyny,- przygotowanie materiału,- produkcja mebli kuchennych, mebli łazienkowych, mebli biurowych itp.

praca z płytami MDF,- praca zgodnie z rysunkiem technicznym,- kontrola jakości własnej pracy,- przestrzeganie harmonogramu firmy, za pomocą oprogramowania komputerowego do śledzenia zamówień,- czasami załadunek i rozładunek ciężarówek za pomocą wózka widłowego,Wymagania : - Min.

komunikatywny angielski- Co najmniej 3 -5 lat doświadczenia jako operator maszyn stolarskich CNC- Doświadczenie w produkcji mebli- Dobra organizacja i poczucie odpowiedzialności- Znajomość oprogramowania komputerowego, gotowość do szerokiego korzystania z niego w pracy- Umiejętność prowadzenia wózka widłowego lub przynajmniej chęć naukiOpis oferty : - belgijska umowę o pracę- Wynagrodzenie : od 14 euro brutto / godzina- Zapewnione zakwaterowanie jednoosobowe- Możliwość pracy w nadgodzinach- Praca na długi okres czasu- Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech tygodniach pracy- Premia na koniec roku - 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto- Premia wakacyjna - 17,3% rocznego wynagrodzenia brutto- Świadczenia na dzieci na każde dziecko- Zapewniony transport (w zależności od odległości od zakwaterowania)- Opieka koordynatorówKRAZ Nr 14449UWAGA!!Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego z naszym biurem!!

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku