pracownik montażu
Randstad
Łódź, Łódzkie
5 d. temu

opis stanowiska

Bawiłaś / eś się LEGO jak byłaś / eś mała / y? Próbowałaś / eś zbudować wieżę z puszek albo z brudnych naczyń w zlewie? Robisz córce warkoczyki?

To właśnie Ciebie szukamy! Praca na produkcji dla osoby z wyjątkowymi zdolnościami manualnymi.

Poznaj specyfikę firmy, wejdź na produkcję i zdecyduj czy chcesz być częścią zespołu.Czekamy na Ciebie w firmie ASCO Numatics na ul.

Kurczaki 132 od poniedziałku do piątku. Ze względów organizacyjnych konieczne jest zgłoszenie- wysłanie aplikacji, telefonicznie pod numer telefonu 725 305 705 lub sms o treści "produkcja"-oddzwonimy!

Ostatnie 2 wolne wakaty.

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (opłacane składki, płatny urlop)
  • pracę w systemie zmianowym
  • pracę siedzącą lub stojącą
  • jasna ścieżka rozwoju
  • pakiet benefitów
  • współpracę z jedną z największych Agencji Pracy Tymczasowej w Polsce
  • miłą atmosferę w pracy
  • opiekę konsultanta
  • zadania

  • montaż drobnych elementów do elektrozaworów
  • podmontaż komponentów używanych podczas produkcji
  • kontrola jakości
  • oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowego
  • podstawowej umiejętności obsługi MS Office
  • zdolności manualnych
  • nastawienia na ciągły rozwój (szkolenia wewnętrzne)
  • mile widziane : doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość języka angielskiego, umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Jak się do nas zgłosić :

  • zaaplikuj
  • napisz sms o treści Montaż na nr 725-305-705 - a oddzwonimy!
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych