Operator produkcji / Production operator
takeda
Łyszkowice, Poland
2 d. temu

Job Description

This job requires proficiency in Polish

Zakres obowiązków :

  • Przygotowywanie, obsługa i kontrola pracy obsługiwanych maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Wytwarzanie produktów leczniczych zgodnie z wymaganiami GMP i HACCP
  • Prowadzenie bieżącej kontroli produktu na swoim stanowisku pracy i zachowanie jego wysokiej jakości
  • Kontrola parametrów procesu i obsługiwanego sprzętu
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • Stosowanie się do obowiązujących w przemyśle farmaceutycznym zasad higieny personelu, urządzeń i pomieszczeń
  • Przestrzeganie przepisów bhp i ppoż.
  • Wymagania :

  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Odpowiedzialność, dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności
  • Zaangażowanie, sumienność
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność obsługi technicznej urządzeń (przezbrajanie i regulacja)
  • Mile widziane doświadczenie w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym lub kosmetycznym
  • Praktyczna umiejętność obsługi systemów wizyjnych
  • Oferujemy :

  • Pracę w międzynarodowej firmie farmaceutycznej
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę w systemie 3-zmianowym
  • Dofinansowanie posiłków w stołówce zakładowej, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Przesyłając CV potwierdzacie Państwo zapoznanie się i akceptację Polityki Prywatności Takeda dla kandydatów ubiegających się o pracę.

    Administratorem Danych Osobowych jest Takeda Pharma Sp. ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa. Macie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania, do przeniesienia danych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    Możecie Państwo w każdej chwili zwrócić się do nas, zgodnie z zapisami, o zapewnienie dostępu do Państwa danych osobowych i realizację któregokolwiek z przysługujących Państwu praw w zakresie określonym przepisami prawa.