Kierownik ds. Personalnych i Komunikacji
SyVento
Kraków, Małopolskie, Polska
4 d. temu

Kierownik ds. Personalnych i Komunikacji w firmie SyVento softgarden

View job here

  • Pełny etat
  • Kraków, Polska
  • Z funkcją zarządzającą
  • 16.05.2022
  • Kierownik ds. Personalnych i Komunikacji

    Twój zakres obowiązków :

  • wprowadzenie usprawnień i nowych rozwiązań w obszarze miękkiego HR
  • opracowanie strategii i polityki personalnej organizacji
  • prowadzenie komunikacji wewnętrznej
  • organizacja spotkań integracyjnych / szkoleń pracowniczych
  • tworzenie i wdrażanie projektów z zakresu employer brandingu
  • tworzenie systemów motywacyjnych
  • analiza danych z ankiet zaangażowania pracowników i wdrażanie rozwiązań mających na celu poprawę motywacji i zaangażowania
  • prowadzenie rekrutacji samodzielnie i przy współpracy z agencjami rekrutacyjnymi
  • inne zadania wynikające z bieżących potrzeb
  • Nasze wymagania :

  • doświadczenie w prowadzeniu samodzielnych projektów z zakresu employer branding i miękkiego HR
  • umiejętność prowadzenia procesów rekrutacyjnych, tworzenia ścieżek karier oraz obszaru talent development
  • znajomość nowoczesnych narzędzi HR (wewnętrzne narzędzia do komunikacji, zarządzanie rekrutacjami, talentami, projektami, systemami motywacyjnymi)
  • mile widziana znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy :

  • dobrą atmosferę i fajnych ludzi
  • ciekawe projekty do zrealizowania
  • nowe wyzwania i zadania
  • możliwość budowania swoich kompetencji
  • swobodny przepływ wiedzy
  • dostęp do platformy e-learningowej
  • udział w szkoleniach
  • miejsce parkingowe
  • paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli dla dzieci pracowników
  • Aplikuj online

    Stopka Polityka prywatności

    Powered by softgarden