Mobilny serwis sprzątający - okolice Bielska - Białej
Sanpro Consulting BPO
Tychy, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Pracownik sprzątającej grupy MOBILNEJ Miejsce pracy : okolice Tychów / Bielska Białej Zakres obowiązków : prace porządkowe w dyskontach spożywczych, mycie maszynowe posadzki, mycie lad chłodniczych, boksów kasowych, pomieszczeń socjalnych, mycie przeszkleń Wymagania : dyspozycyjność : codzienna praca od 6.

00-14.00 (bez delegacji) pn-pt prawo jazdy kat.B chęć do pracy Firma oferuje : zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wynagrodzenie 2800-

3000zł brutto samochód służbowy i wszystkie narzędzia do pracy W razie pytań zapraszamy do kontaktu : Tel : 717110144 Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sanpro Consulting BPO Sp.

z o.o. Sp. K. z siedzibą na ul. Henryka Sienkiewicza 85 / 87, 90-318 Łódź na potrzebę ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, które Spółka będzie przeprowadzać w okresie najbliższych lat.

Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku