Elektryk/Elektromonter
HYDROMEGA Sp. z o.o.
Gdynia, pomorskie, Polska
5 d. temu
source : Pracuj.pl

Elektryk / Elektromonter

Miejsce pracy : Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Praca w charakterze Elektryka / Elektromontera.
  • Nasze wymagania

  • doświadczenie w montażu, obsłudze i serwisowaniu urządzeń i instalacji elektrycznej
  • umiejętność analizy i pracy z dokumentacją techniczną (schematy elektryczne)
  • montaż elementów i podzespołów elektrycznych według dokumentacji technicznej (rozdzielnice elektryczne, szafy sterownicze)
  • dobór zabezpieczeń i przewodów elektrycznych dla silników i aparatury przemysłowej
  • wykonywanie okresowych przeglądów technicznych
  • wykonywanie instalacji elektrycznej w budynkach i na zewnątrz
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi z zakresu pomiaru wielkości elektrycznych
  • podstawowe umiejętności z zakresu ślusarki szaf i rozdzielnic elektrycznych
  • wysokie zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność, elastyczność, punktualność
  • znajomość zagadnień hydrauliki siłowej będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane

  • Mile widziane jest doświadczenie w zawodzie z zakresu okrętowej automatyki i instalacji elektrycznej. Posiadanie ważnego zaświadczenia kwalifikacyjnego typu E (eksploatacja w zakresie obsługi, konserwacji, napraw urządzeń, instalacji i sieci do 1kV) oraz prawa jazdy kat.
  • B i zaświadczenia lekarskiego potwierdzającego zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 metrów na pewno będzie atutem.

    To oferujemy

  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • możliwość rozwoju zawodowego w dziedzinie nowoczesnych technologii dla przemysłu
  • możliwość realizacji ciekawych, innowacyjnych projektów z zakresu hydrauliki siłowej
  • OSOBY ZAINTERESOWANE PODJĘCIEM PRACY PROSIMY O PRZESŁANIE CV.

    Jesteśmy zainteresowani zatrudnieniem osób z zaświadczeniem o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w brzmieniu :

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hydromega Sp. z o.o., ul. Czechosłowacka 3, 81-969 Gdynia, jako administratora danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO) do celów realizacji niniejszego procesu rekrutacji.

    Podanie danych osobowych jest dobrowolne i przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych, ich poprawiania lub uzupełniania oraz złożenia oświadczenia o cofnięciu niniejszej zgody w każdym momencie.

    O nas

    HYDROMEGA Sp. z o.o. od ponad 30 lat zajmuje się projektowaniem i produkcją układów hydrauliki siłowej oraz automatyką przemysłową.

    Doświadczenie w branży, niezawodność oraz sprawdzone rozwiązania są podstawą oferty dla przemysłu stoczniowego, budowlanego, mechanicznego, wydobywczego oraz rolnictwa.

    Produkty firmy to między innymi : zasilacze hydrauliczne, kompletne systemy okrętowe, agregaty hydrauliczne, pojazdy specjalistyczne z napędem hydrostatycznym, zespoły pompowe, zbiorniki stalowe, filtry powrotne i wlewowe, płynowskazy, a także włazy inspekcyjne.

    Jakość produktów firmy potwierdzają liczne certyfikaty i nagrody. HYDROMEGA ma również bogate doświadczenie w serwisowaniu układów hydrauliki siłowej.

    Produkty firmy są eksportowane m.in. do Norwegii i Holandii. Obecnie HYDROMEGA dysponuje główną siedzibą w Gdyni (na obszarze PSSE), nowoczesnym zakładem produkcyjnym w Miszewie (woj.

    pomorskie) oraz oddziałem w Kuraszkowie pod Opocznem.

    www.hydromega.com.pl