Monter paneli fotowoltaicznych
N Port sp
Wrocław, Dolnośląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

N Port Sp. z o.o. to firma, należąca do grupy EnergiaPort, która swoją działalność skupia na obszarze fotowoltaiki, budując dachowe i naziemne elektrownie słoneczne na terenie UE.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko : Monter paneli fotowoltaicznych Obowiązki : - montaż paneli fotowoltaicznych na projektach realizowanych na terenie Europy Wymagania : -

Doświadczenie w montażu paneli słonecznych (minimum rok) lub w pracach pokrewnych, w obszarze budownictwa, np. prace na dachu (min 2 lata) -

Sprawność fizyczna oraz brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania prac na wysokości, - Zdolności manualno-techniczne, rzetelność oraz wyczucie estetyczne, -

Prawo jazdy kat. B. Zapewniamy : - Stabilne zatrudnienie, - Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności, -

Zdobywanie doświadczenia i wiedzy praktycznej, - Możliwość wyjazdów zagranicznych na duże inwestycje, celem poszerzania wiedzy w PV.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania, proszone są o przesłanie swojego CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na lub telefonicznie, pod 506171890 OBOWIĄZEK INFORMACYJNY Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do procesu rekrutacji prowadzonego przez Administratora, zgodnie z Art.

6 ust.1 Lit.A. Administratorem danych osobowych jest N Port Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie Pani / Pana dobrowolnej zgody.

Ma Pani / Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, co skutkować będzie usunięciem Pani / Pana danych z naszej bazy kandydatów.

Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do zakończenia rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko (tj.

nie dłużej niż przez 24 m-cy) lub do wycofania przez Panią / Pana zgody. Pani / Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom.

Podanie przez Panią / Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Ma Pani / Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Jednocześnie informujemy, że w procesie rekrutacji nie są podejmowane decyzje w sposób zautomatyzowany i nie jest stosowane profilowanie.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku