Kierowca Kat .B Ząbkowice Śląskie
Neowork
Bardo, Dolnośląskie
13 d. temu
source : Lento.pl

Firma Neowork funkcjonuje na rynku pośrednictwa pracy od 2015 roku. Współpracujemy z pracodawcami z Niemiec, Holandii, Anglii oraz Polski.

Specializujemy się w kompleksowej rekrutacji oraz doradztwie personalnym zgodnie z wymogami pracodawcy . Aktualnie dla naszego partnera poszukujemy pracowników na stanowisko : Kierowca Kat.

B Siedziba Firmy : Ząbkowice Śląskie Mile widziane : -Doświadczenie na danym stanowisku ( minimum rok) - Chęci do rozwoju -

Punktualność Oferujemy : -Umowę o pracę - Pracę w systemie 4 / 1 - Miłą atmosferę, - 0,27gr / km +premia Aplikuj już dziś! Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Neowork dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku