Kosztorysant Robót Sanitarnych
NES Global Talent
Wrocław
4 d. temu

Job Description

Dla jednego z naszych Klientów, generalnego wykonawcy specjalizującego się w obiektach przemysłowych, prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko :

Obowiązki :

  • Pozyskiwanie i weryfikowanie dostawców i podwykonawców.
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych na podstawie dokumentacji.
  • Przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji powykonawczych.
  • Szczegółowa analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji wraz z wykonaniem / weryfikacją przedmiarów i wyceną robót.
  • Sporządzanie dokumentów wg wymagań ISO.
  • Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym, samodzielnym stanowisku.
  • Umiejętność oceny pracy instalacji elektrycznej oraz czytania rysunku technicznego.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Biegła obsługa pakietu Office, Outlook.
  • Język angielski min. B2.
  • Oferujemy :

  • Rozwój w jednej z największych i najstarszych firm inżyniersko- budowlanych na świecie.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość szkoleń, poszerzenia wiedzy i rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie medyczne, prywatne ubezpieczenie pracownicze, dofinansowanie do nauki języka niemieckiego).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • With over 90 years' combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the world's leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Infrastructure, Life Sciences, Mining, Automotive and Chemicals sectors worldwide.

    With more than 100 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed.

    We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.