SPAWACZ MAG - VIESSMANN - BERLIN
MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
Szczecin, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606 / 1)poszukuje dla swojego Kontrahenta firmy VIESSMANN - ŚWIATOWEGO LIDERA W BRANŻY GRZEWCZEJ - Pracowników na stanowisko : SPAWACZ MAG - DŁUGOFALOWY KONTRAKT - KONKRETNY KONTRAHENTPraca w siedzibie firmy pod BERLINEM.

MR JOB współpracuje z firmą VIESSMANN w Polsce na terenie Legnicy od 2012 roku.Aktualnie zatrudniamy blisko 400 osób na terenie Niemiec.

Posiadamy ponad 220 aktywnych umów z Klientami co oznacza stabilność zatrudnienia, pełną legalność i terminowość wynagrodzeń.

ZAKRES PRAC : -spawanie konstrukcji grzejników zgodnie z rysunkiem technicznym-kontrola przygotowania do spawania-przeprowadzenie kontroli wzrokowej wyprodukowanych materiałów-praca w systemie 3 zmianowym,WYMAGANIA : -doświadczenie w spawaniu metodą MAG powyżej 3 lat-aktualne certyfikaty MAG lub TIG-ukończone wykształcenie w kierunku zawodów zajmujących się obróbką metalu,-znajomość języka niemieckiego w stopniu A2 - umożliwiającym zrozumienie poleceń,-przejście próbek zorganizowanych w siedzibie firmy pod Berlinem lub w siedzibie w Legnicy - do ustalenia Wybranemu Kandydatowi oferujemy : -stawkę 16,00 Euro / h Brutto -BEZPŁATNE zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy,-możliwość przejęcia po okresie próbnym bezpośrednio do firmy VIESSMANN-polską umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z MR JOB - to MR JOB odpowiada za całość zadań kadrowo płacowych,-dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem,-możliwość otrzymania zaliczki,-dodatkowo płatne nadgodziny i nocki 25-100%,-klarowne i legalne warunki zatrudnienia ,-możliwość długoterminowej współpracy,-opiekę ze strony polskiego biura,-świadczenia Kindergeld,Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.

z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku